NILL'S
NILL'S

2015 Alkolsüz Düğün Mekanları

Alkolsüz Restoranlar » Düğün&Davet » İstanbul’un En Gözde Alkolsüz Otellerinde Düğün
İstanbul’un En Gözde Alkolsüz Otellerinde Düğün Alkolsüz Restoranlar, Düğün&Davet

Detaylı bilgi ve fiyat isteği için tıklayarak ücretsiz fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

http://dugunmekani.com/dugun_davet_asistani_teklif_formu.html

[email protected]

İstanbul Alkolsüz Düğün Mekanları

İstanbul’da otel düğünü için en uygun mekanları sizin için hazırladık!
Rüyalarınızdaki düğünün gerçekleşmesine, aylardır hayalini kurduğunuz düğün gününüze çok az bir zaman kaldı. Belki de hemen hemen her şey hazır… Gelin başı modelinize, gelin ayakkabınızın nasıl olacağına karar verdiniz; ama asıl mesele olan düğün mekanına dair hala hiçbir fikriniz yok. O halde 2015 gelinleri için seçtiğimiz bu gözde alkolsüz düğün mekanı önerilerimiz ile karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.
İhtişamlı bir balo salonu, boğaz manzaralı bir teras ya da muhteşem havuzlu bir bahçe… Üstelik düğün organizasyonu, alkolsüz ikram ve menü hizmetleri ile bu mekanlar İstanbul’un en popüler otelleri.

hotel-azak

Hotel AZAK İstanbul’da DÜĞÜN

İstanbul Avrupa yakasının en şık otellerinden Hotel Azak, rüyalarınızın düğününe ev sahipliği yapıyor…
A’dan Z’ye her şeyde Hotel Azak ayrıcalığı yaşayacağınız düğününüzde, 50 kişiden 350 kişiye kadar farklı salon , zengin menü alternatifleri ve balayı çiftlerine özel avantajlar sizleri bekliyor.

retaj toyal hotel

Retaj Royale Hotel İstanbul’da DÜĞÜN

Ayrıcalıklar dünyası, Retaj Royale Istanbul…
‘İstanbul’un ilk 5 yıldızlı islami oteli’ özelliğine sahip olan Retaj Royale Hotel, İstanbul ve Türkiye’nin en popüler alkolsüz düğün mekanı olamaya aday. Retaj Royale Hotel düğün yemeğinizin yanı sıra çok şık bir salon süsleme, balayı suitinde konaklama imkânı bulunuyor. Retaj Royale Hotel‘de asalet öne çıkıyor.artık tesettürlü hanımlar daha sade ve daha klasik mekanlardan yana tercihini kullanıyor. Gerçekleşen kraliyet düğünlerinin etkisiyle daha sade ve asil bir hava taşıyan düğün mekanlarının 2015’de de bu yönde olacağı öngörülüyor.

Retaj Royale Istanbul, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na ve CNR Fuar Merkezi’ne sadece 7 km uzaklıkta yer almakta. Şık iç mekanlara sahip otelde kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa olanakları sunulmaktadır.

grand-anka-hotel

Grand Anka Otel İstanbul’da DÜĞÜN

İstanbul Avrupa yakasının en özel otellerinden Grand Anka Hotel, çok özel düğünlerinize ev sahipliği yapıyor…
A’dan Z’ye bütün düğün paketleri Grand Anka Otel ayrıcalığı yaşayacağınız düğününüzde, 50 kişiden 250 kişiye kadar farklı salon , zengin menü alternatifleri ve balayı çiftlerine özel avantajlar sizleri bekliyor.

by otel

ByOtell İstanbul’da DÜĞÜN

İstanbul Anadolu yakasının en şık otellerinden Byotell, rüyalarınızın düğününe ev sahipliği yapıyor…
A’dan Z’ye her şeyde Byotell ayrıcalığı yaşayacağınız düğününüzde, 25 kişiden 650 kişiye kadar farklı salon ve açık mekan, zengin menü alternatifleri ve balayı çiftlerine özel avantajlar sizleri bekliyor.
Dekorasyonu ve ihtişamıyla göz alan Byotell’de hayallerinizin düğününü gerçekleştirebilirsiniz. Byotell salonları ihtişam, lüks, konfor ve kaliteyi buluşturuyor. Mimarisi ve iç dekorasyonuyla tam not alan Byotell’de düğününüzle ilgili hayal ettiğinizin de ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca tüm istek ve ihtiyaçlarınız da profesyonel bir ekip tarafından karşılanıyor.

Detaylı bilgi ve fiyat isteği için tıklayarak ücretsiz fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

http://dugunmekani.com/dugun_davet_asistani_teklif_formu.html

[email protected]