NILL'S
NILL'S

Neden dugunmekani.com

afiscalisma copy

2008 yilindan beri Dügün için çalisiyoruz.

Türkiye’nin en büyük Düğün Mekanları portalı Dugunmekani.com , 2008 yılında milyonlarca kişiye Düğün hizmeti sunmak için kuruldu. Dugunmekani.com, her geçen gün kendini yenileyen, %100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir Düğün  markasıdır. Dugunmekani.com olarak Düğün’ ün  sizler için önemini çok iyi biliyoruz ve iyi bir Düğün Organizasyonu geçirmeniz için çok çalışıyoruz.

Hayalinizdeki Düğünü bulmak için neden Dugunmekani.com dasınız?

2000′ e yakın farklı düğün mekanı,düğün oteli  ve balayı oteli  alternatifleri,

  • Türkiye nin  en büyük online Düğün operatörü aracılığıyla Türkiye’den onlarca farklı Düğün Mekanı bulabilme avantajı.

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek
Binlerce Düğün Mekanı seçeneği arasından sizin için en doğru Düğün Mekanı na kolayca ulaşabilmek için, tüm seçenekleri bir arada inceleyip, karşılaştırma yapabilir ve sayısı 10′u bulan profesyonel Düğün Davet Asistanı nızdan destek alabilirsiniz.

Güncel ve kesintisiz çağrı merkezi hizmeti
İnternet sitemiz ve çağrı merkezimizden alacağınız tüm bilgiler sürekli güncellenmektedir. Düğün Davet Asistanlarımız Düğün  öncesi ve sonrasında size destek vermek ve daha iyi bir Düğün organizasyonu  geçirmenize yardımcı olabilmek için telefonun diğer ucunda sizi beklemektedirler.

En iyi fiyat, en güvenilir hizmet
Dugunmekani.com, kurumsal yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla güvenilir ve detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz, bünyesinde bulunan tüm Mekanlar ve ürünler için, en iyi fiyat ve ödeme koşullarını garanti eder.

Tüketici odaklı hizmet anlayışı
Her zaman tüketicinin tarafında yer alan ve kişiye özel hizmetlerle misafirlerinin memnuniyetini her şeyden öne koyan bir markadır. Sadece 2012 yılında sayısı 20.000′ i aşan çiftlerimize hizmet veren Dugunmekani.com ,

Çiftlere beklentilerinin ötesinde bir Düğün Organizasyonu deneyimi yaşatmak ve Düğünlerini güvenle emanet edebileceği tek adres olmak için çok çalışıyoruz.

 

Dugunmekani.com

Wedding Consulting & Marketing
Wedding Organization, Magazine Media, PR

WEDDİNG MEDİA GROUP
MASTER GROUP COMPANY

E – POSTA :  [email protected]
WEB ADRESİ: www.dugunmekani.com