NILL'S
NILL'S

Wedding Store ”Düğün Alışveriş Mağazası”

Wedding Store ” Düğün Alışveriş Mağazası”

Uluslararası Düğün Alışveriş Mağazası ”Wedding Store” Çok Yakında Türkiye ‘de !

Wedding Store,Düğün Alışveriş Mağazası,Gelinlik,Damatlık,Nikah Şekeri,Davetiye,Gelin Ayakkabısı,Nişan Malzemeleri,Düğün Malzemeleri,Mobiya,Düğün Paketleri,Düğün Kampanyaları,Alyans Takı,Nişan Çiçekleri,Nişan Çikolatası,Ev Tekstili Çeyiz,Nişan Bohçası,Düğün Mağazası,Perde,Avize,Düğün Pastası

Düğün ve Evlilik Hazırlıklarına dair herşey bu mağazada sizleri bekliyor.

Türkiye Genelinde Düğün Alışveriş Mağazası Bayilik ve Franchise için Detaylı Bilgi
[email protected]
Tel . +90 532 385 10 52

shop-beautifulweddingshop-logo

b2140761

bg3

BridalStore

CC_s_Boutique_new_bridal_store_in_Tampa.smaller

Bridal-Magic-by-Process5-Design

Her Türlü Düğün Alışverişlerinizle ile ilgili
Detaylı bilgi ve iletişim için Düğün Davet Asistanı Formunu doldurabilir veya [email protected] mail adresi ile
Bilgi alabilirsiniz.

WEDDİNG STORE ”DÜĞÜN ALIŞVERİŞ MAĞAZASI”

BİZ

Başarının en büyük temel taşı, yaptığınız işten keyif ve mutluluk duymanız, severek yapmanızdır. İşte bu yüzden, ‘’ Wedding Store ’’ başarının tesadüf olmadığı bir iş modelidir. 2015 yılında “Wedding Store ’’ ile merhaba ”diyoruz.
2015 yılında “Düğün Alışveriş Mağazasını ilk biz kuruyor ve Wedding Store ile siz değerli çiftlerimize merhaba diyoruz. Hedefimiz, bu mutlu günlerin hazırlıklarını bütün Türkiye ile paylaşmaktır. Markamız bu bilinç ve yol haritasıyla, yeni yeni Alışveriş noktaları açarak, Düğün Hazırlığındaki çiftlere en seçkin ve her geçen gün artan yenilikçi ve gelişimci anlayışı ile hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.
Başarı ekip işidir oluşumumuzun tüm noktalarındaki takım arkadaşlarımıza ve Markamızın, marka bilincini taşıma konusundaki, hassasiyetlerimize riayet eden mevcut yatırımcılarımıza da teşekkürlerimizi iletiriz.

KALİTE

Kalite Kurallarımız
• 1. Müşteri her zaman haklıdır.
• 2.Gelin Adaylarımız ve Çiftlerimiz olan Müşteri Yine Haklıdır.
• 3. Wedding Store Çiftlermiz Tabirini Benimser ve konuklarını Alışveriş mağazalarında ve Butik Shop larında bu anlayış ile keyifle ağırlar.
• Çiftlerin istek ve beklentilerini önemser ve gereğini yapar
• Düğün Çiftlerinin istediği ürün Tedariği Konusunda, çeşitlilik ve hızlı alımına azami özen gösterir.
• lojistik ve sunum noktasına kadar her türlü isteğe azami uyar.
• Sürekli değişen ve gelişen bir sinerji ile çalışır kendini tekrarlamaz yeniler.
• Wedding Store ,Concept Mağaza ve Butik Shop Konseptinde en seçkin marka olmak bilincinde bir kalite politikası ve iş modeli ile hizmet eder.
• Tüm Ekibi işine maksimum özen ve sevgisini katarak çalışır.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan , hizmet sektöründe hizmet akışınızın en önemli noktasıdır. Wedding Store eğitim sisteminde, takım arkadaşlarımız en alt kademelerden, üst düzey yöneticilikler yetiştirmekte, iç yükseltme ile maksimum poziyonlara kadar takım arkadaşlarımız yükselebilmektedirler. Hatta kendilerine ait mağazalara sahip olup, sistem içerisinde varlıklarını sürdürmeye devam etmektedirler.
Wedding Store ailesine katılma talebinizi, bize iletmeden önce, çalışkan, uyumlu, öğrenmeye ve yükselmeye açık olmanızın, bizim için öneminin farkında olarak, başvuru da bulunmanızı rica ederiz. Sorumluluk, fark yaratma bilincinde bireyler olmanız Wedding Store ailesinde size maksimum marjinal fayda ile döneceğinden emin olabilirsiniz.

FRANCHISEING

Franchise, kurulum, uygulama ve takip adına değerlendirildiğinde, ülkelerde marka sahipleri ve yatırımcılar tarafından farklı algınmaktadır. Marka sahibi ve yatırımcı adına franchise bir evliliktir. Zira marka sahibi işletmelerin bilgi, birikim, vizyon ve markalaşma hedefini, tecrübesini yatırımcı ile paylaşmasıdır.
Markalar, şirketlerin kalite ve tecrübelerine dair oluşturdukları soy adlarıdır. Yatırımcılar bir sisteme dahil olduğunda o markanın soyadının gerekliliklerini, tecrübe ve birikimlerine inandıklarını, eğitsel ve işletsel sistemin gerekliliklerini yerine getireceklerini, işinin başında durarak gerekli hassasiyet ve disiplinde mağazalarını yönetecekleri taahhüdünü, marka sahibine sağlamalıdır.
Buna bağlı olarak da marka sahibi de, yatırımcıya gerekli desteği sağlamalıdır. Eğitimi, bilgi, stok tedarik gücü ve pazarda fark yaratma yetisini geliştirerek, yatırımcısının yanında olmalıdır. Sistem içinde marka ve yatırımcı gelişen gerekliliklere göre kendini geliştirmeli, hedeflerini yükseltmeli ve gerekli çaba doğrultusunda çalışmalıdır.
Aksi takdirde başta ya da sonrasında Franchise sistemleri işletsel ve kurulum aşamaları evrelerini, tam olarak tamamlamadan veyahutta gerekli alt yapı sistemleri oluşturulmadan mağazalaşma evresine girildiğinde, istenmeyen üzücü başarısız örnekler sıralanmaktadır.
Başarı tesadüf değildir. İşinizin başında durup gereğini yapar konuklarınızı keyifle ağırlar ve sürekli gelişime açık olursanız başarı sizindir.
Marka başarımız hakkında, şehir efsaneleri duymaktayız, sırlarımızı burada paylaşmaktan mahsur görmüyoruz. İçimizi çok seviyoruz. Büyük sistem cümleleri kurmayı da sevmiyoruz, uygulamayı seviyoruz. Enerjinizi çalışma azmi ile birleştirip, farklı fikirlere açık olduğunuzda, konuklarınızla empati kurarak mağaza ve imalat parametrelerinizde gerekeni yaptığınızda sistem kendiliğinden gelişen bir kurgudur.
Yaptığınız işten keyif almak anahtar cümledir. Takım arkadaşları ve yatırımcılar adına da empati kurmak ve yol haritasını karşındakine, kendinle eş değer vermek gereğini yapmak, aynı empatiyi takım arkadaşları yatırımcılar, tedarikçilerin de merkeze gösterdiği bir sistemdir Wedding Store Markasını yaratan güç.

FRANCHISING SİSTEMİ

Wedding Store Franchise Nasıl İşler

AVANTAJLARIMIZ

• Kıyaslanabileceğimiz benzer bir işletme bulunmamaktadır.
• Yenilikçi,ileriye dönük lider marka olarak iddialıyız.
• Konseptimiz lokasyona göre; Concept Store Mağaza ve Butik Store Mağaza olarak kurgulanabilmekte. Özel ve farklı modellemelere açık bir tavrımız vardır.
• Sürekli bir eğitim sistemi vardır.
• Yüksek konuk tercihine bağlı sadakat sistemi ve memnuniyeti vardır.

MALİYETLER

• Concept Mağaza (200 m2 için )Maliyetimiz 175Tl+ kdv dir.Bu rakam anahtar teslim bedelimizdir.
Mağaza kurulumunda gerekli olan inşaat aşamaları gereklilikleri
Dekorasyon,ışıklandırma,Raf sistemi,Masalar, Sandalyeler, tezgahlar Konsept Mobilyalarının tamamı
Dolaplar,Yedek Ürün dolapları, Klimalar
Mağaza için öngörülen konsepti olan tepsiler logo baskılı tabakalar
Tabela, Isıtma sistemleri, Mağaza Konsept Reklam materyalleri
Açılış Broşür, Kartvizit ve Ürün Etiketleri, Franchise El Kitapları ,yani o mağazanın layıkı ile gerekli tüm gereksinimleri ile anahtar teslimi size mağaza teslim edilmekte ve işletmeye alınmaktadır.
• Konsept dışı istekleriniz ve öngörülen markalardan farklı markalara dair istekleriniz, metre kare maliyetinin dışındadır.
• Lokasyonun özelliğinden dolayı birer bir ekstra olarak oluşan maliyetler metre kare maliyetine dahil değildir.
• Karlılık Birebirdir.
• Ödeme Planı; İnşaat metre kare maliyetini tutarının ilk 50 bin Türk Lirası çalışma akdimizin resmiyet kazanabilmesi için sözleşmede sırasında, proje bedelinin %80 yer onaylandığında ve çizim yapılmadan önce. Kalan %20 mağaza tesliminde yapılmaktadır.

Örneğin; 200 metre kare mağaza onaylanan / yada size doğru lokasyonu tahsis ettiğimiz bir mağazamız olsun. Toplam Maliyet (ekstralar hariç) 175bin Türk Lirası + kdv dir.
Bu rakamın 50 bin Türk Lirasını Dekontu ile Sözleşme Akdi imza gününden önce bize ulaştırmanız gerekmekte. Proje Çizimine başlamadan 75 bin tl si belirttiğiniz ödeme şekli ile aktarılmış olması gerekmektedir.

Kalan 50 bin Türk Lirası proje tesliminde tarafımıza aktarılmış olması gerekmektedir. Hesaplama Kdv dahil hesaplanmış rakamlardı.

SÜREÇ

• Yazılı veya Sözlü Başvurunuz.
• Ön Görüşme.
• Kesin Karar Süreci ve eş zamanda franchise başvuru, ticari ve şahsi araştırma. süreci, gerekli evrakları tarafımıza ulaştırmanız.
• Onaylana Franchise başvurusunda Sözleşme.
• Mevcut lokasyon noktasını ziyaret edilmesi.
• Lokasyon onaylandığında mimari çizim sürecinin başlaması.
• Lokasyon onaylanmadığında ise doğru lokasyon belirleme çalışmaları.
• Onaylanan Lokasyondan sonra proje ve inşaat süreci.
• Cadde konseptinde 50 iş günü mağaza teslim süremizde artan ve azalan metre kareye göre zaman periyodu uzayabilir ve ya kısalabilir. Tam termin lokasyondan sonra inşaat bölümümüz tarafından inşaat ve teknik şartname ile size verilir.
• İnşaat periyonun tamamlanmasına bağlı olarak eğitim programının hazırlanması.
• Sistemi Eğitim koordinasyonlarımızın öngördüğü süre beraber işletip, akabinde yetkiyi size devrediyoruz.
• Ürün ve malzemelerimizi özel sipariş modülünden ve belirlenen saatler giriş yapmamız gerekmektedir. Ürün tedarik, servis, yedek ürün, konuk ağırlama, sipariş her konu başlığında eğitimlerimiz ile sistem işletmesine dahil oluyorsunuz.

Çok Önemli Not:

Açmak istediğiniz mağazaya sözleşme öncesinde, gelip bakmıyoruz. Bunun temel nedeni, baktığımız zaman gerçekten bakıyoruz. Tüm tecrübemiz ve mesaimizle reel bir emek harcadığımız için bu konuda bize anlayış göstermenizi rica ediyoruz.
Bunun iki önemli nedeni bulunmaktadır;
• Bir lokasyonu değerlendirmek, aday konuk profili, tezgaha konması gereken ürünler, hedeflenen ciro, yerin bize kazandıracağı cironun tüm gereklerine, tüm bilgi ve birikimimizle bakmak demektir. Sadece sizin içiniz rahat etsin diye yere bakmak size de, bizim bilgi birikimimize de saygısızlıktır. Sitemimizin mağazalaşma başarısında iki etken vardır, lokasyonları doğru okumak işimizi severek gerektiği gibi en iyi şekilde yapmak. Bu bilgiyi de bizimle, yol almaya karar vermeden herkese eşit yapacağımız söylemek sizi kandırmak olur ve biz bunu tercih etmiyoruz. Çünkü bir yere bakarken sizin her kuruşunuzu, işletsel yapınızı düşünerek bakıyor, bize yeriniz hazır gelseniz bile, yer doğru değil ise doğru yeri bulurken bütçeniz ile senkron hareket ediyoruz. Bu reel emek için karşılık tercih olmalıyız seçenek değil.

• İkinci önemli nokta yoğun marka başvuru talepleridir.Her biriniz için doğru yer mi sorusunu cevaplamak, bu yoğun talepte, bizim istediğimiz kalitede yapmak mümkün değildir. Başvurunuz onandığında yapılacak bir hizmettir bu. Bu bakımdan biz, sizin inandığınız sevdiğiniz tercih ettiğiniz yatırım modeli isek, bu maksimum tecrübemiz, bizimle yola çıktığınızda, emrinize amadedir, öncesinde ise mümkün olmadığını, samimiyetle sizinle buradan paylaşıyoruz.

Amacımız sizin paranızı almak değil iş yapmak Keyifle iş yapmaktır. Mağaza bakmak konusunda tek ayrıcalık, Wedding Store yatırımına kesin karar vermiş yatırımcılarımızdır.

BAŞVURU
Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için, ilk önce teşekkür ederiz. Wedding Store olarak yatırımcı adaylarımızdan, girişimci ruh, iş disiplini ve başarma tutkusu ile işletmelerinin başında bulunması istiyoruz. Gerçek bir tecrübeyi sizinle paylaşıyoruz, bu başarı hikayesine, başvuru yaparal ([email protected] ) ilk adımı atıyorsunuz.

Türkiye Genelinde Düğün Alışveriş Mağazası Bayilik ve Franchise için Detaylı Bilgi
[email protected]
Tel . +90 532 385 10 52